Masterclass z Kibbutz Contemporary Dance Company

Zachęcamy profesjonalnych tancerzy oraz studentów kierunków tańca 30 kwietnia w godzinach 10:00 - 14:00 do udziału w masterclassie prowadzonym przez David Ben Shimin i Lea Bessoudo członków Kibbutz Contemporary Dance Company.

„MŁODY TANIEC” - etiudy choreograficzne

Zapraszamy na prezentacje etiud choreograficznych „MŁODY TANIEC”. Swoje prace zaprezentują Joanna Dudek, Ewelina Drzał Fiałkiewicz, Natalia Sykut.
28 kwietnia godzina: 18.00, Sala Widowiskowa Centrum Kultury w Lublinie, ul.Peowiaków 12, wstęp wolny

IMPRO CONTEMPORARY - JAM SESSION Z UDZIAŁEM MUZYKÓW 9 LUBLIN JAZZ FESTIWALU wraz ze środowiskiem improwizatorskim z Lublina i tancerzami.
29 kwietnia godzina 22:00, Piwnice Centrum Kultury w Lublinie, ul.Peowiaków 12 - wstęp wolny

Warsztaty taneczne dla rodziców z dziećmi "Turlanki z Mamą i Tatą"
Warsztaty taneczne dla rodziców z dziećmi "Turlanki z Mamą i Tatą"

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców ze swoimi dziećmi na nową ofertę zajęć w ramach Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca. Zajęcia odbędą się 25.03.2017 od 11:00 do 14:00, dla trzech grup wiekowych.
Więcej informacji o wydarzeniu tutaj: >>>

Pierwsza nagroda dla plakatu 20 MSTT na PLAKATONIE 2017
Pierwsza nagroda dla plakatu 20 MSTT na PLAKATONIE 2017

Z wielką radością informujemy, że plakat autorstwa Kamila R. Filipowskiego z którym współpracujemy od lat przy organiazowaniu Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca zdobył pierwszą nagrodę na lubelskim konkursie plakatu kulturalnego pt. PLAKATON 2017.

"Stalking Paradise" Lubelski Teatr Tańca - Lublin
"Stalking Paradise" Lubelski Teatr Tańca - Lublin

30.03.2017 o godz. 19:00 na sali widowiskowej Centrum Kultury w Lublinie pokażemy otwartą próbę do spektaklu "Stalking Paradise" (chor. Kenneth Flak, Külli Roosna). Spektakl następnie zostanie zaprezentowany na Polskiej Platformie Tańca 2017. 
Wejście na spektakl jest darmowy
Więcej informacji o wydarzeniu: >>> 

Lubelski Teatr Tańca na Polskiej Platformie Tańca 2017
Lubelski Teatr Tańca na Polskiej Platformie Tańca 2017

Z wielka przyjemnością informujemy, że zarówno nasz "Stalking Paradise" (chor. Külli Roosna, Kenneth Flak), jak i "Bataille i świt nowych dni" (chor. Anna Godowska, Sławomir Krawczyński) zostaną zaprezentowane wśród najciekawszych spektakli z całego kraju na Polskiej Platformie Tańca 2017, już w kwietniu.  
Więcej informacji na temat Polskiej Platformy Tańca: >>>

"Strawiński. Przejścia" z udziałem Lubelskiego Teatru Tańca
"Strawiński. Przejścia" z udziałem Lubelskiego Teatru Tańca

18.03.2017 o godz. 19:00 zapraszamy na wyjątkową produkcję pt. "Strawiński. Przejścia", współorganizowana przez Centrum Spotkania Kultur oraz Ośrodek Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych "Rozdroża". W produkcji biorą udział tancerze Lubelskiego Teatru Tańca.
Więcej informacji na temat wydarzenia: >>> 

1 2 3 4 5 6 7 ... 34